Think About

A co myślisz o...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-08-06 23:01:57

Bink

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 3
Punktów :   

Bink

Cześć jestem Rafał mam 20 lat i mieszkam w okolicach Konina. Zwerbował mnie Trzycha, znamy się z forum dark-forest i czasami współpracujemy. Studiowałem 3 miesiące mechatronikę na Politechnice Poznańskiej. W tym roku wybieram się na informatykę i tam raczej zostanę. Od roku pracuję w pewnej firmie jako programista PHP ale mam też inne obowizaki jako grafik, dtp'owiec i fotograf ;D
Na dniach składam rezygnację bo planuję przeprowadzić się do Poznania i znaleźć pracę, w której będę mógł się skupić wyłącznie na programowaniu. Jeśli chodzi o inne języki to mam pewne doswiadczenie w C++, object pascalu (bardziej znanym jako delphi), znam również i planuję poszerzać wiedzę z zakresu javascript'u włączając w to bibliotekę jquery. Jeśli chodzi o PHP to od niedawna pracuję na CodeIgniterze i nie wyobrażam sobie zaczynać jakiegokolwiek większego projektu bez frameworka, bardzo ułatwia i przyśpiesza pracę.
Wczoraj wrociłem z urlopu i zamiast mieć siłę to raczej dopiero będę ją zbierał (Woodstock xD), jednak z tego co wiem to trzycha przygotował mi bardzo szczegółowy opis cms'a i nie będzie ciężko zacząć. Tyle o mnie, jeśli chcecie dowiedzieć się czegos więcej to z chęcią udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania. Pozdrawiam

Offline

 

#2 2012-08-07 00:44:11

fmshelby

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-03
Posty: 33
Punktów :   

Re: Bink

No w końcu ten długo wypatrywany rafał. Może teraz wszystko zacznie się rozpędzać
Witam !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biologiaup.pun.pl www.vagmazowsze.pun.pl www.otservlist.pun.pl www.footballgalactik.pun.pl www.cogl-rp.pun.pl